25.05.2016 - Dzień Matki

Z okazji zbliżającego się Święta Mamy, Wszystkim Mamusiom składamy pełne wdzięczności życzenia, wyrazy naszej miłości i szacunku za Waszą Niezastąpioną Obecność.

25.05.2016 - Nasze przedszkole

W dniu 18 maja 2016 roku w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste spotkanie z okazji zakończenia termomodernizacji budynku , uświetnionego występami przedszkolaków.

Zaproszonym Gościom dzieci z grupy V przedstawiły uroczą i pełną humoru bajkę pt. "Tadek Niejadek", wiązankę tańców zaprezentowała grupa IV , w rytmie znanego przeboju zespołu Abba, rock and rolla oraz paso doble.
Dopełnieniem występu był popis wokalny Zosi.

Po zakończonych prezentacjach dzieci , Władze miasta na czele z Panem Prezydentem Tarnowa Romanem Ciepielą, podczas spaceru po przedszkolu i ogrodzie, wyraziły zachwyt i zadowolenie z efektu wykonanej inwestycji , wyglądu i poprawy jakości bazy przedszkola oraz bezpieczeństwa użytkowników.

Przeprowadzony generalny remont znacznie wpłynął na poprawę estetyki placówki. Ze wstępnych analiz wynika również , że termomodernizacja wpłynęła na obniżenie kosztów eksploatacji budynku. Remont realizowany był w ramach projektu: " Poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej".

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia oraz zapraszamy na portal tarnowa [link]

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] ... [55]