09.02.2016 - Bal na 100 par!

Za nami karnawał oraz wspaniały bal przebierańców, na którym bawiła się cała społeczność naszego przedszkola. Trudno opisać radość i ekscytację naszych przedszkolaków, które pięknie ucharakteryzowane tańczą i cieszą się obecnością przyjaciół na corocznym balu. Tegoroczna zabawa odbyła się w nieco odmiennym klimacie, w obecności licznie zgromadzonych Gości.
Wspólną zabawę rozpoczęło przedstawienie pt. „ Piekł Dziadek babkę” w wykonaniu dzieci z grupy III , po którym odbyły się tańce przy skocznych rytmach przebojów granych na żywo przez naszego Wodzireja- Pana Krzysia. Przygotowane dla naszych Milusińskich muzyczne niespodzianki, wprawiły dzieci w doskonały nastój i beztroskę. Podczas zabawy swoją obecnością zaszczycili nas Drodzy Goście, Osoby z zaprzyjaźnionego Klubu Seniora „Złoty Wiek” oraz Rodzice z Dziećmi , które w ramach „Spotkań Adaptacyjnych” uczestniczą w proponowanych zajęciach, a tego dnia w Balu Karnawałowym. Po tanecznych szaleństwach, Wszyscy spotkali się przy wspólnym stole, by pokosztować karnawałowych pyszności.
Wszystkim Uczestnikom zabawy dziękujemy za wytworzenie radosnej atmosfery , trwanie w doskonałym humorze, zaprezentowanie swoich umiejętności tanecznych. Na kolejny bal …. zapraszamy już za rok!
Wyrażamy serdeczne podziękowanie Wszystkim Rodzicom, którzy przygotowali piękne stroje dla dzieci .

(Bogata galeria z tego wydarzenia w zakładce foto i video- zapraszamy)

01.02.2016 - Spotkania adaptacyjne

Zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie integracyjne dla dzieci 2, 5 i 3-letnich , które nie uczęszczają do przedszkola.

Chcemy wyjść naprzeciw Państwa potrzebom i zaprosić na cykliczne comiesięczne spotkania integracyjne, które ułatwią dzieciom proces adaptacji w przedszkolu.
Spotkania odbywać się będą w każdy drugi czwartek miesiąca i mają charakter zorganizowanych 2 godzinnych zajęć trwających od 15:00- 17:00.
Terminy spotkań : 11 luty 2016, 10 marca 2016, 14 kwietnia 2016, 12 maja 2016, 9 czerwca 2016

W trakcie spotkań adaptacyjnych odbędą się zabawy grupowe, zabawy taneczno- rytmiczne, dzieci wykonają prace plastyczne. Nie zabraknie chwil na swobodne zabawy, słuchanie muzyki, możliwość rozmowy z nauczycielami, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania .

Będą Państwo mogli poznać bazę naszego wyremontowanego przedszkola, poznać kadrę pedagogiczną.

Stwórzmy dzieciom możliwość spokojnego startu do przedszkola.
Serdecznie zapraszamy.

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] ... [55]