28.12.2016 - Życzenia Noworoczne

Z okazji nadchodzacego Nowego Roku życzymy Wszystkim Przedszkolakom, Ich Rodzinom, Byłym Pracownikom, Absolwentom , oraz Sympatykom naszego przedszkola- zdrowia, spełnienia marzeń, wszelkiej pomyślności w 2017 roku.
Dziękujemy za cały rok dobrej współpracy, zrealizowane przedsięwzięcia oraz codzienną serdeczność.
- Dyrektor Anna Stachura oraz pracownicy-

28.12.2016 - Jubileusz 40-lecia

Społeczność naszego przedszkola świętowała uroczystość Jubileuszu 40-lecia działalności. Obchody rozpoczęły się od Mszy św. w Kościele Miłosierdzia Bożego, sprawowanej w intencji Dzieci i Ich Rodzin, Pracowników obecnych oraz emerytowanych, Absolwentów, oraz Sympatyków. Uroczyste spotkanie jubileuszowe odbyło się w dniu 30 listopada 2016, na które przybyło wielu znakomitych Gości, na czele z Pełnomocnikiem Prezydenta Miasta Tarnowa ds. Oświaty Panią Bogumiłą Porębską, Dyrektorem Delegatury Tarnów Kuratorium Oświaty w Krakowie panem Arturem Puciłowskim , Proboszczem parafii Miłosierdzia Bożego w Tarnowie ks. Czesławem Hausem. Nie zabrakło wśród zebranych przedstawicieli Rady Miasta, Urzędu Miasta, Rady Osiedla „Piaskówka”, Rady Rodziców Przedszkola, Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej oraz licznie zgromadzonych byłych pracowników. Uroczystość rozpoczął polonez w wykonaniu najstarszej grupy przedszkolaków, po którym odbyły się powitania, przemówienia m.in. obecnej Pani Dyrektor Anny Stachura .Podczas uroczystości został dokonany obrzęd poświęcenia przedszkola , po przeprowadzonym generalnym rocznym remoncie placówki. Na podsumowanie tej części uroczystości Goście mieli okazję obejrzeć film o pracy przedszkola oraz nawiązano do minionych wydarzeń 40-lat działalności w rysie historycznym z pokazem slajdów. Całość uroczystości poprowadzili nasi Absolwenci Kinga Stachura oraz Filip Olszówka.
Kolejną część imprezy wypełniły występy przedszkolaków. Urocze pokazy tańca , śpiewu i recytacje pokazały talenty dzieci, które pieczołowicie przygotowywały się do występów.
Dopełnieniem pokazów był kunsztowny występ Rodziny Państwa Łukasik , a wśród nich 3 absolwentów naszego przedszkola Jana , Juliusza oraz Artura. Uroczystości towarzyszyła wystawa prac plastycznych absolwentów naszego przedszkola - sióstr Anny i Justyny Stępień oraz Ludwika Michalskiego.
Po części oficjalnej i występach odbył się uroczysty obiad oraz spotkanie .
Foto i video w zakładce w menu galeria.

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] ... [55]